Godło Rzeczypospolitej Polskiej

Zapisz się na studia

 Zarezerwuj sobie miejsce tel: 513 011 492 lub online, a dokumenty donieś później.

 

NAJNIŻSZE CZESNE W REGIONIE!

 

BRAK WPISOWEGO DO 27.04.2018
REZERWACJA MIEJSC DO 27.04.2018
CZESNE: od 450 zł  PROMOCJA DO 27.042018
od 400 zł


kosma kosma2
fizjo1 podypl

REKRUTACJA

Zachęcamy do kontaktu z rektoratem Uczelni, gdzie dowiesz się więcej szczegółów o studiach. Jesteśmy świadomi potrzeb przyszłych studentów oraz otwarci na indywidualne rozwiązania. Aby zapisać się na studia wystarczy wypełnić odpowiednie formularze zgłoszeniowe (na dole strony).

Dokumenty wymagane, do złożenia wraz z podaniem o przyjęcie na studia, lub do 14 dni od złożenia wniosku online:

- świadectwo dojrzałości,
- świadectwo ukończenia szkoły średniej,
- orzeczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do studiowania w szkole wyższej - skierowanie do pobrania w Rektoracie,
- kopia orzeczenia o niepełnosprawności (jeśli dotyczy),
- oświadczenie w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia zdrowotnego - do pobrania w Rektoracie,
- dowód uiszczenia opłaty wpisowej (opcjonalnie),
- podpisane zdjęcia legitymacyjne - 4 sztuki,
- kserokopia 1 i 2 strony dowodu osobistego.

PROMOCJE

W dziale promocje znajdują się specjalne oferty przygotowane dla kandydatów i studentów. Czy wiesz, że studiując w WSNoZ możesz zdobyć drugi tytuł za połowe ceny w trakcie trwania studiów? Może jest w ofercie jakiś specjalistyczny kurs, na który masz 10% zniżki? Na pewno warto zobaczyć: TUTAJ.

Lista korzyści:

  • Wpisowe 0 zł (do 27.04.2018)
  • Wysokie stypendia naukowe, socjalne i dla studentów niepełnosprawnych
  • Wsparcie doradcze dla przedsiębiorczych studentów planujących otworzenie własnego biznesu
  • Praktyki w największych instytucjach medycznych w regionie
  • Możliwość pracy w małych grupach z doświadczonymi wykładowcami
  • Przyjazna atmosfera studiowania
  • Zniżka w wysokości 10% na wszystkie specjalistyczne kursy i szkolenia organizowane przez Uczelnię.
  • Drugi kierunek studiów I stopnia za pół ceny
  • Dla studentów i absolwentów WSNoZ obowiązuje zniżka w wysokości 15% na dowolny kierunek studiów podyplomowych

PRAKTYKI

Współpracujemy z instytucjami w branży medycznej oraz odnowy biologicznej w całym regionie, m.in. X Wojskowy Szpital Kliniczny w Bydgoszczy, Sanatorium OAZA w Inowrocławiu czy Kliniką Uzdrowiskową "Pod tężnuami" w Ciechocinku. Praktyki oraz zajęcia kliniczne odbywają się w toku pracy szpitali, klinik, gabinetów kosmetycznych - lista partnerów i miejsc praktyk znajduje się tutaj.

Wspólpraca uczelni z biznesem jest jednym z priorytetów naszego działania, co potwierdza zrealizowany oraz pozytywnie oceniony projekt unijny "Transfer wiedzy i przedsiębiorczość w kosmetologii i fizjoterapii". Projekt ten został oceniony jako modelowy i wybrany do publikacji w ramach wydawnictwa "Dobre praktyki POKL 2012". Dzięki praktycznemu podejściu rosną szanse zawodowe absolwentów. To niezwykle ważne, aby po studiach posiadać umiejętność "przekucia" wiedzy oraz umiejętności na przyszłe zarobki. Dlatego na zajęciach kładziemy tak duży nacisk na praktykę oraz równolegle kreujemy postawy przedsiębiorcze.

Skuteczność naszego podejścia potwierdzają wskaźniki badań losów zawodowych absolwentów przeprowadzane przez Akademickie Biuro Karier. Studenci WSNoZ są świadomi jak ważne jest szybkie wejście na rynek pracy. Przedsiębiorczy studenci zaczynają pracę już na drugim roku studiów I stopnia.

PRACA

Dzięki rozwiniętemu systemowi praktyk przyszli pracodawcy mają świadomość umiejętności studentów. Pozytywna opinia na praktykach w wielu przypadkach przekłada się na oferty zatrudnienia. Na Jagiellońskiej wspieramy przedsiębiorczych. Jeżeli chcesz zalożyć własny gabinet w branży odnowy biologicznej lub pielęgnacji urody możesz liczyć na wsparcie uczelni. Zakładanie przedsiębiorstw typu spin off/spin out (czyli w kooperacji z uczelnią) jest jednym z celów wynikających.

Specjalistyczne wykształcenie jest konieczne do swobodnego poruszania się po rynku pracy. Jeżeli wachasz się nad wyborem uczelni zapytaj jakie konkretnie uprawnienia są wliczone w koszta studiów. Ponadto studenci WSNoZ mogą po preferencyjnych cenach korzystać z szerokiej oferty szkoleniowej przygotowanej przez specjalistów.

 

Newsletter